30 yılı aşkın bir süredir profesyonel- ve bilim alanı derneği Freie Heilpraktiker e.V. (Özgür Natüropat e.V.) halkla ilişkiler pratiği yapmakta ve birçok yönden natüropat mesleğine çaba harcamaktadır. Biz bilgi, tavsiye, eğitim sunuyor ve kongreler, fuarlar ve bölgesel gruplar organize ediyoruz.

Natüropat mesleği için yoğun halkla ilişkiler çalışması yürütüyoruz. Kendimizi tıp politikası, meslek politikası ve halkla ilişkiler görünümüne adadık ve hastalarımızın ve meslektaşlarımızın çıkarları için mücadele etmekteyiz. Basına ve politikaya kapsamlı ve iyi araştırılmış bilgiler sağlıyoruz.
Hastalar, meslek ve genel çalışma hakkında bilgi alabilir ve bölgenizdeki natüropatların isimlerini bizden alabilirler. Eğer siz kendiniz natüropat olmak veya terapötik eğitim almakla ilgileniyorsanız, önemli bilgileri, tüm tavsiyeleri ve ilginç seminer tekliflerini bizlerde bulabilirsiniz. Dernek ötesindeki ve meslek politikasıyla ilgili önemli sorularda, diğer federal dernekler ile birlikte çalışıyoruz.

İletişim Bilgileri:

Freie Heilpraktiker e.V.
Benrather Schloßallee 49-53
40597 Düsseldorf
Almanya / Germany
e-Mail Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!